veidas trukumai

3 Apribojimai, Kuriuos Išduoda Veidas

Prieš atliekant veido analizę dauguma pabrėžia – man svarbiausia sužinoti savo neigiamas būdo savybes, kurias išduoda veidas.

Tas šis tekstas yra skirtas tiems, kuriems didesnį smalsumą kelia charakterio trūkumai negu jo pliusai.

Šiame tekste atsakysiu į pagrindinį keliamą klausimą ir žinoma, pabrėšiu kitus svarbius dalykus. Gero skaitymo.

TURINYS

Svarbi įžanga

Kiekvienas veido bruožas turi tiek teigiamą savo pusę, tiek neigiamą.

Taip, kiekvienas.

Klausimas lieka toks: „tai, kuri šios savybės pusė aktyvuota pas mane?“

Visų pirma, jeigu kažkuris veido bruožas yra itin ryškus, tuomet tiek pliusinė, tiek minusinė būdo savybė tikrai bus matoma ir pasireikš charakteryje. Žinoma, tam įtakos turės auklėjimas ir kiti faktoriai.

Ypatingai svarbu: ar pats suvoki tai? Ar gali kontroliuoti savo minusinę savybę ir ją paversti pliusu?

Deja, bet dauguma esame savo automatizme ir nemąstome, kodėl elgiamės būtent taip, o ne kitaip.

Veidoskaita tokiu atveju padeda žmogui tarytum iš naujo pažiūrėti į savo atspindį veidrodyje ir pasakyti – štai tavo stiprybė, kuri nesuvaldyta gali tapti silpnybe.

Tai padeda susimąstyti, perkratyti savo galvoje scenarijus, kur būtent taip ir įvyko, ir galbūt pasidaryti išvadas…

Toliau pateiksiu pagrindinius veido bruožus, kurie turi daugiau minusinių nei pliusinių savybių ir dažnai trukdo pasiekti norimų tikslų ir gyventi laisvą gyvenimą nuo baimių.

1. Plonas kaklas

Pavyzdžiu iškart renkuosi save.

Apie tai, kaip tiksliai išmatuoti, ar kaklas plonas, jau rašiau tekste Kaip Pagerinti Gyvenimą? [10 asmeninių patarimų], kur išsamiai papasakojau savo asmeninę patirtį.

Kaklo storis yra tiesioginis rodiklis, kaip gerai mes toleruojame stresą, kaip gerai jaučiamės naujose situacijose ir tikime bei pasitikime savimi.

Minusas: kuo plonesnis kaklas, tuo mes labiau esame linkę panikuoti naujose situacijose ir tuo labiau mums trūksta pasitikėjimo savimi.

Pliusas: taip plonas kaklas turi ir teigiamų savybių. Svarbiausia – nepamiršti jų išlaisvinti. Žmonės plonu kaklu itin gerai mato pavojus, yra atsargūs ir pasirūpina visiems gyvenimo atvejams, kai ruošiasi žengti sudėtingą ir rizikingą žingsnį. Tiesa, dažnai to nepakanka ir jie pradėję kažką tokio, kam ilgai ruošėsi ir kaupėsi, gali tai mesti, nes vėl apniko abejonės.

Tai ką daryti, kai kaklas plonas? Svarbiausia, suprasti savo apribojimą ir arba LIPTI PER SAVE, arba paprašyti pagalbos, bendradarbiauti su labiau savimi pasitikinčiu ir tikinčiu žmogumi.

Taip pat tiesiogiai kaklo storiui ir kartu pasitikėjimui savimi įtakos turi kaklo stiprinimas fiziniais pratimais. Tai gali būti elementarus sportas salėje, plaukimas.

O jeigu jaučiate, kad niekur nenorite eiti per save, įdarbinkite savo gebėjimą matyti pavojus. Dirbkite tokį darbą, kuriame jums mokės už perdėtą atsargumą.

Storas kaklas tik pliusai? Tikrai ne. Ši savybė taipogi turi tiek pliusinę, tiek minusinę savo pusę. Subalansuotas kaklas yra vidutinis kaklas.

Išdrįsk pažiūrėti į save. 💜

🟢 Išsami ir profesionali Tavo paties analizė iš veido bruožų

🟢 Galimybė klausti visų dominančių klausimų apie save

🟢 Nuoširdus ir atviras bendravimas

2. Nugvelbtas smakras

Pavyzdį matote žemiau.

nugvelbtas smakras

Žiūrime iš šono ir stebime ar nuo panosės iki smakro galo galime brėžti liniją į dešinę pusę, tiesiai ar į karę pusę (šis variantas ir bus nugvelbtas smakras).

Smakras yra tiesioginis rodiklis, kaip mes esame linkę elgtis rizikingose situacijose.

Minusas: kuo smakras yra labiau nugvelbtas, tuo mes daugiau turime padidintų baimių, įtarinėjimų lygioje vietoje, tuo esame įtaresni ir bijome rizikuoti, žengti žingsnį…

Pliusas: tai sukuria itin gerą rizikų įvertinimo galimybę, pavojų numatymą ir kartu tokie žmonės turi gerą nuojautą.

Tai ką daryti, kai smakras nugvelbtas? Pakelti galvą. Taip taip, kūno kalba gali apgauti tiek kitus, tiek save. Pastebėkite, kaip patys reaguojate į žmogų, kuris priešais jus yra nuleidęs galvą tarytum aukos pozicijoje.

Atsikišęs smakras tik pliusai? Tikrai ne. Ši savybė taipogi turi tiek pliusinę, tiek minusinę savo pusę. Idealu yra nei per daug nugvelbtas, nei per daug atsikišęs smakras. Tik jeigu visi tokie būtumėme, ar tikrai būtų įdomu gyventi? 

3. Siauras žandikaulis

Pavyzdį matote žemiau.

zandikaulis

Ar žandikaulis yra platus ar siauras geriausia suprasime lygindami vieną žmogų su kitu, šalia esančiu. Tiesa, turint daugiau patirties, iškart galime pasakyti, ar prieš mus yra žmogus, linkęs dominuoti (plačiu žandikauliu), ar tas kuris linkęs nusilesti (siauru žandikauliu).

Žandikaulio plotis yra tiesioginis rodiklis, kokia yra stipri žmogaus valia ir asmeninė nuomonė.

Minusas: kuo žandikaulis yra siauresnis, tuo žmogus sunkiau priima sprendimą, strese yra linkęs panikuoti ir tuo dažniau išgyvena sumaištį viduje, nes neturi vidinės stiprybės.

Pliusas: siauro žandikaulio savininkas yra sukalbamesnis, pasižymi didesniu lankstumu.

Tai ką daryti, kai žandikaulis siauras? Įdarbinti savo teigiamas savybes.

Platus žandikaulis tik pliusai? Tikrai ne. Ši savybė taipogi turi tiek pliusinę, tiek minusinę savo pusę.

Kombinacijos

Labai ekstremalus ir retai sutinkamas atvejis, kai kaklas plonas, smakras stipriai nugvelbtas, o žandikaulis siauras…

Dažniausiai vis tiek bent viena iš šių savybių yra stipresnė ir taip subalansuoja asmenybę.

Kiti atveju turime itin daug baimių pilną, į paranoją linkusį žmogų.

Tiesa, dar noriu pabrėžti ir priešingą variantą.

Labai storas kaklas, labai stiprus žandikaulis ir stipriai atsikišęs smakras indikuos, kad žmogus iš esmės negali sugyventi su kitais, yra neperkalbamas ir visiškai nemoka įvertinti rizikų.

Idealu? Ne.

Todėl šių trijų išvardintų savybių sąveika yra labai svarbi harmoningam žmogaus gyvenimui.

Savo konsultacijose ties asmenybės trūkumais visada tenka apibrėžti būtent šių veido bruožų sąveiką, nes tai jos sukuria daugiausiai kliūčių. Žinoma, jau minėjau, kad kiekvienas ryškus bruožas turi minusą savyje… Bet nesinori kurti daugiau etikečių bruožams.

PRIMENU:

kompleksai

Tikiuosi, smalsumą jūsų patenkinau, o kam negana, kviečiu…