tveidas

Esu Indrė. 

Pamenu save dar paauglystėje… žmogus man visuomet buvo labai įdomi būtybė.

Žinoma, sakytumėte, kad logiškiausia būtų domėtis biologija ar medicina, bet deja… Žavėjo tokios temos kaip astrologija ar chirologija.

Tuo tarpu apie veidoskaitą kažką girdėdavau,  bet trūko lengvai pasiekiamų informacijos šaltinių, tad šią mane dominančią sritį pamiršau.

Bet laikui bėgant, galiu teigti, kad veidotyra susirado mane pati.

Kažkur, mokymų platformoje, netyčia atradau daug video būtent apie veidoskaitą. Pažiūrėjau viską vos per pora dienų. Galva sprogo nuo tiek daug įdomios informacijos…

Ir mano kelyje ėmėsi rodytis vis daugiau vietų, kur to galima išmokti plačiau. O aš, gal kiek dvejodama, pamažu ėjau šiuo keliu.

Prieš panirdama į mokslus turėjau veido analizę pas kitą specialistą. Čia gavau patvirtinimą savo savybėms, kuriomis abejojau – kūrybiškumui, vedimui, gyvenimo prasmės paieškoms. Pamažu tapau įkvėpta pasitikėjimo savimi, sužinojau, kur reikia pasitempti ir su savimi padirbėti, kad esami trūkumai taptų privalumais ar bent jau netrukdytų siekti savo svajonių.

Tai buvo tarytum patvirtinimas – noriu to išmokti, norėjau dar labiau pažinti save bei perprasti kitus su viltimi, kad kažkam tai bus irgi įdomu ir galėsiu juos įkvėpti pasitikėjimo savimi ar ryžto.

2021 metais baigiau veidoskaitos kursus, jų metu konspektavau kiekvieną sakinį, atlikau nesuskaičiuojamas valandas praktikos tiek kursų metu, tiek savo malonumui tiesiog gatvėje.

Tai man pačiai buvo tiesiausias kelias į dar gilesnį savęs pažinimą.

Patikėkite, jokie asmenybės testai neparodo to, ką parodo veidas per keletą sekundžių.

Jutusi, kad neatrandu savo vietos žemėje, ėmiau tvirčiau stovėti ant savo kojų ir KURTI SAVE. 

Praėjus kiek laiko supratau, kad ne tik noriu, bet ir galiu skaityti kitus bei padėti jiems taip pat atrasti save! Artimieji jau perkąsti, tad gal laikas kreiptis į tą nepažįstamąjį – tave?

Be veidoskaitos domiuosi psichosomatika, sąmoningumu bei kokią įtaką vaikystė daro suaugystei.

Šios žinios papildo mano galimybes, perskaičius žmogų, padėti surasti jam savo tiesiausią kelią!

Išdrįsk pažiūrėti į save! 

Asmeninė veidoskaitos analizė

Poros veidoskaitos analizė

Vieno klausimo konsultacija

Susitikime soc. tinkluose:

tavo veidastveidas.lt