tveidas

Aš esu Indrė, o tu esi mano mylimame, pačios kurtame tinklapyje tveidas.lt, kuriame dominuoja violetinė ir gal ne visai idealiai sudėlioti tekstai ar techninės detalės. Bet čia sudėta širdis. 

Pamenu save dar paauglystėje… žmogus man visuomet buvo labai įdomi būtybė. Žinoma, sakytumėte, kad logiškiausia būtų domėtis biologija ar medicina, bet deja… Žavėjo tokios temos kaip astrologija ar chirologija.

Tuo tarpu apie veidoskaitą kažką girdėdavau,  bet trūko lengvai pasiekiamų informacijos šaltinių, tad šią mane dominančią sritį pamiršau.

Bet laikui bėgant, galiu teigti, kad veidotyra susirado mane pati.

Kažkur, mokymų platformoje, visai netyčia atradau daug video apie veido skaitymą. Pažiūrėjau viską vos per pora dienų ir laikas tarytum sustojo… Žinote tą jausmą, kai nebeskaičiuoji minučių? Taip tada buvo ir man. Ir po to mano kelyje ėmėsi rodytis vis daugiau vietų, kur to galima išmokti plačiau. Likimas? Manau, kad taip.

Prieš panirdama į rimtus mokslus turėjau veido analizę pas kitą specialistą (visgi turiu tokią savybę, kad noriu gauti patvirtinimą, ar tai tikrai veikia).

Ir gavau patvirtinimą ne tik tam, kad veidotyra veikia, bet ir patvirtinimą savo savybėms, kuriomis abejojau – kūrybiškumui, vedimui, gyvenimo prasmės paieškoms. Pamažu tapau įkvėpta pasitikėjimo savimi, sužinojau, kur reikia pasitempti ir su savimi padirbėti, kad esami trūkumai taptų privalumais ar bent jau netrukdytų siekti savo svajonių.

Tai buvo tarytum nušvitimas – tariau sau, kad noriu to išmokti, norėjau dar labiau pažinti save bei perprasti kitus su viltimi, kad kažkam tai bus irgi įdomu ir galėsiu juos įkvėpti pasitikėjimo savimi ar ryžto.

2021 metais baigiau veidoskaitos kursus, jų metu konspektavau kiekvieną sakinį, atlikau nesuskaičiuojamas valandas praktikos tiek kursų metu, tiek savo malonumui tiesiog gatvėje. Laiko neskaičiavau, nes jis ir vėl sustojo.

Praėjus kiek laiko supratau, kad ne tik noriu, bet ir galiu skaityti kitus bei padėti jiems taip pat atrasti save! Artimieji jau perkąsti, tad gal laikas kreiptis į tą nepažįstamąjį – tave? Patikėki, jokie asmenybės testai neparodo to, ką pasako veidas per keletą sekundžių.

Be veidoskaitos domiuosi psichosomatika, sąmoningumu bei kokią įtaką vaikystė daro suaugystei.  Šios žinios papildo mano galimybes, perskaičius žmogų, padėti surasti jam savo tiesiausią kelią!

Dabar nardau ir po chirologijos pasaulį, nes delnai gali tikslingai papildyti veide gaunamą informaciją. Nuo 2023 metų jau galiu drąsiau pažvelgti į žmogaus ranką.

Ir žinoma, nestabdau savęs veidų skaitymo srityje, ieškau knygų, tekstų ar kitokių šaltinių, kurie papildytų mano žinias, bet labiausiai mane tobulina praktika su klientais. Labai dėkoju kiekvienam, kuris pasitiki manimi ir padeda man tobulėti bei mokytis.

Išdrįsk pažiūrėti į save! 

Asmeninė veidoskaitos analizė

Poros veidoskaitos analizė

Vieno klausimo konsultacija

Susitikime soc. tinkluose:

tavo veidastveidas.lt