• Sveikas atvykęs! •

Aš esu Indrė Balevičiūtė-Bagdonė, o Tu esi mano mylimame, pačios kurtame tinklapyje, kurioje sudėta nepamatuojamai daug širdies.

Apie ką yra tveidas.lt?

Skaitau veidus. Ir mano tikslas būtent per veidoskaitą (veidotyrą) atskleisti Tave. Tavo stiprybes bei talentus. Tavo silpnybes, o kartu su tuo – duoti įrankius, kurie leis suvaldyti tai bei pamilti save.

Analizes atlieku be jokių šabloninių frazių, rašau viską nuo nulio, įsijautusi į kiekvieno žmogaus nuotraukas ir dėliodama jo bruožus bei tarytum kurdama atskirą istoriją apie matomą asmenybę.

Be pagrindinių savo paslaugų, kurios skirtos individualiam savęs pažinimui, aš pati siekiu parodyti kuo platesnei auditorijai, kas yra veidoskaita. Tad šiuo tikslu organizuoju nemokamas edukacijas, šiame tinklapyje yra išsamių tekstų, kurie skirti veidotyros pagrindams ir kitoms savęs pažinimo metodikoms, taip pat soc. erdvėje gausu pramoginio/edukacinio turinio.

Edukacinis + pramoginis turinys itin tinka mergvakarių ar bernvakarių šventėms. Taip, veidų skaitymą kaip pramogą galima pasirinkti ir šiomis progomis!

Na, ir žinoma, veidotyra gali idealiai pasitarnauti personalo atrankose ar siekiant sužinoti, kaip geriausiai motyvuoti darbuotojus, tad mielai padedu verslams.

Atrodo, tiek visko daug, bet iš tikrųjų aš dalinuosi su visais tuo pačiu, tik pritaikau tai kiekvienai sričiai atskirai.

Na, o kadangi visos ezoterinės savęs pažinimo kryptys rodė bei mano pačios noras vedė pradėti mokytojavimo kelią – veidotyros pradėjau mokyti ir kitus. 2023-aisiais išleidau beveik 40 žmonių į pasaulį, kuriems perdaviau bene visas savo turimas veidoskaitos žinias! O dabar esu sukūrusi kitą mokymų modelį, kuris mokytis leis itin lanksčiai ir efektyviai! Įdomu? Prisijunk prie veidotyros mokymų.

tavo veidastveidas.lt

soc tinklai

soc tinklai

linkedin indre bagdone

 

 

O be veidų skaitymo dar išjaučiu skaičių magiją ir rašau apie tai, kaip veikia gyvenimas. Manoji skaičių magija paremta Sielos Likimo Matricos sistema, kuri leidžia pamatyti žmogaus vidines būsenas, energijas, kurios veikia jo asmeninį gyvenimą, finansus, santykius, sveikatą. Tad su veidotyra, kuri remiasi tuo, kas matoma ir apčiuopiama ir su numerologijos kryptimi, kuri yra apie tai kas jaučiama ar “nulemta”, galiu daug plačiau pažiūrėti į kiekvieną iš jūsų ir padėti išspręsti savo turimas problemas.

Mano kelionė

Žmogus man visuomet buvo labai įdomi būtybė. Žinoma, sakytumėte, kad logiškiausia būtų domėtis biologija ar medicina, bet deja… Žavėjo tokios temos kaip astrologija ar chirologija arba kitaip tariant – ezoterinės temos..  Tuo tarpu apie veidoskaitą kažką kažkur vis nugirsdavau, bet trūko lengvai pasiekiamų informacijos šaltinių, tad šią, mane dominančią sritį, pamiršau.

Bet laikui bėgant, galiu teigti, kad veidotyra susirado mane pati. Kažkur, mokymų platformoje, visai netyčia atradau daug video apie veido skaitymą. Pažiūrėjau viską vos per pora dienų ir laikas tarytum sustojo… Žinote tą jausmą, kai nebeskaičiuoji laiko ir galėtum toje akimirkoje būti amžinai? Taip tada buvo ir man.

Ir po to mano kelyje ėmėsi rodytis vis daugiau vietų, kur to galima išmokti plačiau. Likimas? Manau, kad taip.

Prieš panirdama į rimtus mokslus turėjau veido analizę pas kitą specialistą (visgi turiu tokią savybę, kad noriu gauti patvirtinimą, ar tai tikrai veikia).

Ir gavau patvirtinimą ne tik tam, kad veidotyra veikia, bet ir žalią šviesą savo savybėms, kuriomis abejojau – kūrybiškumui, vedimui, gyvenimo prasmės paieškoms. Pamažu tapau įkvėpta pasitikėjimo savimi, sužinojau, kur reikia pasitempti ir su savimi padirbėti, kad esami trūkumai taptų privalumais ar bent jau netrukdytų siekti savo svajonių.

Tai buvo tarytum nušvitimas – tariau sau, kad noriu to išmokti, norėjau dar labiau pažinti save bei perprasti kitus su viltimi, kad kažkam tai bus irgi įdomu ir galėsiu kitus įkvėpti pasitikėjimo savimi, ryžto bei meilės sau.

2021 metais baigiau veidoskaitos kursus, jų metu konspektavau kiekvieną sakinį, atlikau nesuskaičiuojamas valandas praktikos tiek kursų metu, tiek savo malonumui tiesiog gatvėje. Laiko neskaičiavau, nes jis ir vėl sustojo.

Praėjus kiek laiko supratau, kad ne tik noriu, bet ir galiu skaityti kitus! Artimieji jau perkąsti, tad laikas kreiptis į tą nepažįstamąjį – Tave. O po žvilgsnio į Tavo veidą man jau nebesi nepažįstamas, esi savas. 

Ką dar veikiu ir kuo galiu būti naudinga?

veidoskaita indre

Be veidoskaitos domiuosi psichosomatika, kvėpavimo meditacijomis, čakrų sistema, sąmoningumu bei kokią įtaką vaikystė daro suaugystei.  Šios žinios papildo mano galimybes perskaičius žmogų, padėti jam, duoti tinkamus įrankius išspręsti esamas problemas ar nukreipti tinkama linkme.

2023 metais nusprendžiau susipažinti su chirologija pas Jolantą Šideikienę, ieškodama delno sąsajų su veidu. Jų radau labai daug. Turiu bazines žinias, įgautas Aukštojoje Ezoterikos mokykloje ir planuoju ateityje jas pagilinti.

Veidų skaitymo srityje savęs nestabdau, nes tai sritis, neturinti galutinio taško. Ieškau knygų, tekstų ar kitokių šaltinių, kurie papildytų mano žinias. Bet labiausiai mane tobulina praktika su klientais. Labai dėkoju kiekvienam, kuris pasitiki manimi ir padeda man tobulėti bei mokytis.

2023-iaisis pas Rūtą Gurung baigiau 5 elementų archetipinės asmenybių tipologijos mokymus. Šis kursas dar labiau praplėtė mano supratimą ir žinias ne tik apie veidotyrą, bet ir apie kūnoskaitą. Turėjusi papildomų praktikos paskaitų iškart šios tipologijos niuansus pradėjau taikyti ir savo atliekamose asmeninėse analizėse.

2023-ieji buvo tikras žinių sėmimosi periodas, nes būtent tada dar pagilinau savo veidoskaitos žinias su Christian Chua nuotoliniais kursais bei su Nitesh Gurnani nuotoliniais kursais veidoskaitos ir 5 elementų temomis. Veidoskaitą puikiai papildo ir bendrinis žmogaus pažinimas pagal kūno kalbą, veido ekspresijas, kalbą ir kitas detales. Čia pagilinau žinias taipogi su Christian Chua profilingo kursuose.

2023-iaisiais taip pat pradėjau numerologijos mokymus, nes jaučiu, kad tai gali būti TA kryptis ezoterikoje, kuri padės papildyti veidoskaitos analizę numerologinėmis, kiek magiškomis įžvalgomis, nes tikiu, kad skaičiai neša energiją. Ir kaip jau minėjau pradžioje, aš pasirinkau Sielos Likimo Matricos metodiką ir po keletos Lietuvoje organizuotų kursų, žinias užtvirtinau 2024-aisiais pas S.A. Smirnovą su Sielos Likimo matricos kursais ir Vaikų Sielos Likimo Matricos kursais.

Ką kalba klientai?

Indrė Kavaliauskienė
Indrė Kavaliauskienė
2024-02-13
Nuostabi patirtis <3 Nuoširdžiai rekomenduoju kas nori save geriau pažinti ar tiesiog turi neatsakytų klausimų. Viskas labai taiklu ir tikra. Ačiū :)
Reda Ieva
Reda Ieva
2024-01-29
Pradėjus mokytis veidoskaitos neturėjau jokių žinių šitoje srityje. Medžiagos tikrai daug, viskas išsamu. Manau, kad Indrė tikrai paruošė puikius mokymus. Net ir turint žinių, neįmanoma išeiti iš šių mokymų dar kažko papildomai nesužinojus <3 Labai ačiū už kantrybę ir tokį žinių bagažą! Nebeįmanoma į žmones žiūrėti kaip anksčiau, visada norisi kažką „išskaityti“ ;)
Inga Kučiauskienė
Inga Kučiauskienė
2024-01-16
Labai tiksliai išskaityta iš veido bruožų, o apie karmą nusakyta viskas idealiai:)
Viktorija Vilcanaitė
Viktorija Vilcanaitė
2024-01-15
Viskas buvo tobulai! Didžiausios padėkos ir nuo manęs, ir nuo mano draugių, kurioms ši programa buvo staigmena. Visos buvome sužavėtos ne tik suteikta informacija, bet ir pačios Indrės asmenybe. Ačiū dar kartą už šią patirtį! Didžiausios rekomendacijos.
Gabija Ku
Gabija Ku
2023-12-31
Ačiū labai!❤️
samanta diemantaite
samanta diemantaite
2023-12-23
Labai greitai gauta paslauga!❤️ Labai super rekomenduoju kiekvienam kam įdomu!❤️🙏
Sandra Krasauskiene
Sandra Krasauskiene
2023-12-23
Rekomenduoju. Iš gimimo datos labai tiksliai viskas pasakyta❣️
Ina
Ina
2023-12-22
Tiesiog į dešimtuką. Ačiū🤗

O dabar kviečiu:

Asmeninė veidoskaitos analizė

✔ Poros veidoskaitos analizė

✔ Vieno klausimo konsultacija