tveidas • Sveikas atvykęs! •

Aš esu Indrė Balevičiūtė-Bagdonė, o Tu esi mano mylimame, pačios kurtame tinklapyje, kurioje sudėta nepamatuojamai daug širdies. Kviečiu drauge su manimi leistis į nesibaigiančią savęs bei gyvenimo pažinimo kelionę.

TURINYS

Apie ką yra tveidas.lt?

Skaitau veidus. Ir mano tikslas būtent per veidoskaitą/veidotyrą atskleisti Tave. Tavo stiprybes bei talentus. Tavo silpnybes, o kartu su tuo duoti įrankius (jeigu tik jų norėsi), kurie leis suvaldyti tai bei pamilti save.

Analizes atlieku be jokių šabloninių frazių, rašau viską nuo nulio, įsijautusi į kiekvieno žmogaus nuotraukas ir dėliodama jo bruožus bei tarytum kurdama atskirą istoriją apie matomą asmenybę.

Be pagrindinių savo paslaugų, kurios skirtos individualiam savęs pažinimui, aš pati siekiu parodyti kuo platesnei auditorijai, kas yra veidoskaita. Tad šiuo tikslu organizuoju nemokamas edukacijas, šiame tinklapyje yra išsamių tekstų, kurie skirti veidotyros pagrindams ir kitoms savęs pažinimo metodikoms, taip pat soc. erdvėje dalinuosi pramoginiu/edukaciniu turiniu. 

Jau jeigu apie tai prakalbome, kviečiu sekti mane:

Edukacinis + pramoginis turinys itin tinka mergvakarių šventei ar jaukiam gimtadienio pasisėdėjimui. Taip, veidų skaitymą kaip pramogą galima pasirinkti ir šiomis progomis!

Žinoma, veidotyra gali idealiai pasitarnauti personalo atrankose ar siekiant sužinoti, kaip geriausiai motyvuoti darbuotojus, tad mielai padedu verslams.

Atrodo, tiek visko daug, bet iš tikrųjų aš dalinuosi su visais tuo pačiu, tik pritaikau tai kiekvienai sričiai atskirai.

Kadangi visos ezoterinės savęs pažinimo kryptys rodė bei mano pačios noras vedė pradėti mokytojavimo kelią – veidotyros pradėjau mokyti ir kitus. 2023-aisiais išleidau beveik 40 žmonių į pasaulį, kuriems perdaviau bene visas savo turimas veidoskaitos žinias! O dabar esu sukūrusi kitą mokymų modelį, kuris mokytis leis itin lanksčiai ir efektyviai! 

O be veidų skaitymo dar išjaučiu skaičių magiją ir rašau apie tai, kaip veikia gyvenimas. Manoji skaičių magija paremta Sielos Likimo Matricos sistema, kuri leidžia pamatyti žmogaus vidines būsenas, energijas, kurios veikia jo asmeninį gyvenimą, finansus, santykius, sveikatą. Tad su veidotyra, kuri remiasi tuo, kas matoma ir apčiuopiama ir su numerologijos kryptimi, kuri yra apie tai kas jaučiama ar nulemta, galiu daug plačiau pažiūrėti į kiekvieną iš jūsų ir padėti išspręsti turimas problemas ar ramybės neduodančius klausimus.

✸ Tai apie ką yra tveidas.lt? ✸ Apie veidotyą, kurią jungiu su kitomis mano pačios patikrintomis metodikomis ir visa tai skirta geresniam savęs ir kitų pažinimui.

Mano kelionė

  Kada susidomėjau veidotyra?  

veidoskaita indre Žmogus man visuomet buvo labai įdomi būtybė, jau nuo paauglystės. Žinoma, sakytumėte, kad logiškiausia būtų domėtis biologija ar medicina, bet deja… Žavėjo tokios temos kaip astrologija ar chirologija arba kitaip tariant – ezoterinės temos…  Tuo tarpu apie veidoskaitą kažką kažkur vis nugirsdavau, bet trūko lengvai pasiekiamų informacijos šaltinių, tad šią, mane dominančią sritį, pamiršau.

Bet laikui bėgant, galiu teigti, kad veidotyra susirado mane pati. 

Vienoje iš mokymų platformų, kurioje turėjau narystę, visai netyčia radau daug video medžiagos apie veido skaitymą. Peržiūrėjau viską vos per pora dienų ir laikas tarytum sustojo… Žinote tą jausmą, kai nebeskaičiuoji laiko ir galėtum toje akimirkoje būti amžinai? Taip tada buvo ir man.

Ir po to mano kelyje ėmėsi rodytis vis daugiau vietų, kur to galima išmokti plačiau. Likimas? Manau, kad taip.

Prieš panirdama į rimtus mokslus turėjau veido analizę pas kitą specialistą, norėjau įsitikinti, ar tai tikrai veikia.

Ir gavau patvirtinimą ne tik tam, kad veidotyra veikia, bet ir žalią šviesą savo savybėms, kuriomis abejojau – kūrybiškumui, valiai, gyvenimo prasmės paieškoms. Pamažu tapau įkvėpta pasitikėjimo savimi, sužinojau, kur reikia pasitempti ir su savimi padirbėti, kad esami trūkumai taptų privalumais ar bent jau netrukdytų siekti savo svajonių.

Tai buvo tarytum nušvitimas – tariau sau, kad noriu to išmokti, norėjau dar labiau pažinti save bei perprasti kitus.

Mano mokymosi kelionė

Savo pirmuoju mokytoju pasirinkau Žydrūną Sadauską, nes jo gyvenimo filosofija, kalbėjimo maniera ir stilius mane labai žavėjo.

✔ 2021 metais baigiau veidoskaitos kursus pas Žydrūną Sadauską. Jų metu konspektavau kiekvieną sakinį, atlikau nesuskaičiuojamas valandas praktikos tiek kursų metu, tiek savo malonumui tiesiog gatvėje. Laiko neskaičiavau, nes jis ir vėl sustojo.

sertifikatas

Praėjus kursams supratau, kad noriu skaityti kitus ne tik siekiant juos pažinti ir tai pasilikti sau, o pasidalinti tuo su jais pačiais. Su šia mintimi ir gimė šis tinklapis. Jo ir jūsų, čia ateinančių ir manimi pasitikinčių dėka galiu tobulėti, gerinti savo įgūdžius ir kaupti praktinę patirtį, kuri mane daro geresne specialiste. Labai dėkoju kiekvienam.

Ką kalba klientai?

Vilma Menkevičienė
Vilma Menkevičienė
2024-05-23
Labai įdomios įžvalgos pagal gimimo datą, kuriose galima tikrai įžvelgti daug tiesos, jei esi atviras pats su savimi. Rekomenduoju visiems, kas nori gauti gairių ateities sąmoningam konstravimui, o ne plaukimu pasroviui. Labai malonus, atviras, pasitikėjimą keliantis Indrės bendravimas. Ačiū ir sėkmės tolimesniame šios veiklos kelyje!
Viktorija Misevičė
Viktorija Misevičė
2024-05-22
Indrė mano gimtadienio šventę padarė išskirtinę🥰 Su draugėmis taip smagiai ir idomiai praleidome vakarą besiklausydamos jos paskaitos, mūsų veidų analizės ir likimo matricos. Rekomenduoju visiems, kas ieško kažko išskirtinio savo šventei 🩷🌸
Aušra Tiurninienė
Aušra Tiurninienė
2024-04-25
Labai patiko įžvalgos apie finansinę gausą. Į visus rūpimus klausimus atsakė, buvo tikrai įdomu ir naudinga! 😊
Laura Tuskenytė
Laura Tuskenytė
2024-04-25
Išsami analizė apie rūpimą klausimą bei bendras savybes ir charakteristikas. Buvo labai įdomu skaityti, tikrai daug kas atitiko ir leido labiau priimti save, šiek tiek supažindino, ką reiktų “keisti”, tobulinti, kuo užsiimti. Nuoširdus ačiū! 🤍
Ilona Gataveckienė
Ilona Gataveckienė
2024-04-09
Gavau išsamų atsakymą į man rūpimą klausimą. Kartais to užtenka, kad nepabijoti kąžką keisti savo gyvenime.
Erika Simutienė
Erika Simutienė
2024-04-07
Šiltas bendravimas, nuostabios analizės. Rekomenduoju!

✔ Tiesa, teorinių žinių neapleidau. 2023-iaisis pas Rūtą Gurung baigiau 5 elementų archetipinės asmenybių tipologijos mokymus. Šis kursas dar labiau praplėtė mano supratimą ir žinias ne tik apie veidotyrą, bet ir apie kūnoskaitą. Turėjusi papildomų praktikos paskaitų iškart šios tipologijos niuansus pradėjau taikyti ir savo atliekamose asmeninėse analizėse.

✔ 2023-ieji buvo tikras žinių sėmimosi periodas, nes būtent tada dar pagilinau savo veidoskaitos žinias su Christian Chua nuotoliniais kursais bei su Nitesh Gurnani nuotoliniais kursais veidoskaitos ir 5 elementų temomis. Veidoskaitą puikiai papildo ir bendrinis žmogaus pažinimas pagal kūno kalbą, veido ekspresijas, kalbą ir kitas detales. Čia pagilinau žinias taipogi su Christian Chua profilingo kursuose.

udemy udemy 2 udemy 3

✔ 2024-uosius pradėjau su A. Kažersku ir jo dviem kursais: 12 rūmų ir 12 meridianų veidotyroje bei Kūno analizės mokymais.

✔ O visu šiuo savo veidotyros eros laikotarpiu vis ieškau rašytinių šaltinių, kurie papildytų mano žinias. Dalinuosi labiausiai man įspūdį palikusiomis knygomis:

veidotyra knygos

✸ Nors savo praktinę patirtį vertinu kukliai – vos 3 metai, visgi meilė šiam dalykui, smalsumas, jaunatviškumas ir nepailstama analizė praktikoje, neužsiciklinant už vienos tiesos, mane daro ypatinga šioje srityje. 

Ką dar veikiu ir kuo galiu būti naudinga?

Be veidoskaitos domiuosi psichosomatika, čakrų sistema (čia žinias pagilinau su Lina Krukauskiene 2024 m.), kvėpavimo meditacijomis, sąmoningumu bei kokią įtaką vaikystė daro suaugystei.  Šios žinios papildo mano galimybes perskaičius žmogų padėti jam, duoti tinkamus įrankius išspręsti esamas problemas ar nukreipti tinkama linkme.

Indrė Balevičiūtė-Bagdonė (1)

✔  2023 metais nusprendžiau susipažinti su chirologija pas Jolantą Šideikienę, ieškodama delno sąsajų su veidu. Jų radau labai daug. Turiu bazines žinias, įgautas Aukštojoje Ezoterikos mokykloje ir planuoju ateityje jas pagilinti.

sertifikatas

✔  2023-iaisiais taip pat pradėjau numerologijos mokymus, nes jaučiu, kad tai gali būti TA kryptis ezoterikoje, kuri padės papildyti veidoskaitos analizę numerologinėmis, kiek magiškomis įžvalgomis, nes tikiu, kad skaičiai neša energiją. Ir kaip jau minėjau pradžioje, aš pasirinkau Sielos Likimo Matricos metodiką. Savo mokytoja pasirinkau būti S.A. Smirnovą ir baigiau Sielos Likimo matricos kursus bei Vaikų Sielos Likimo Matricos kursus. O žinias 2024 metais užtvirtinau su metodikos autore Natalia Ladini.

diplomas

diplomas 2

diplomas 3

diplomas 4

Apie save papasakojau viską, ką norėjau šiam kartui. Nori pabendrauti ar paklausti? Susisieki nurodytais kontaktais