• Sveikas atvykęs! •

Aš esu Indrė, o Tu esi mano mylimame, pačios kurtame tinklapyje, kurioje sudėta nepamatuojamai daug širdies.

Apie ką yra tveidas.lt?

Skaitau veidus. Ir mano tikslas būtent per veidoskaitą (veidotyrą) atskleisti Tave. Tavo stiprybes bei talentus. Tavo silpnybes, o kartu su tuo – duoti įrankius, kurie leis suvaldyti tai bei pamilti save.

Analizes atlieku be jokių šabloninių frazių, rašau viską nuo nulio, įsijautusi į kiekvieno žmogaus nuotraukas ir dėliodama jo bruožus bei tarytum kurdama atskirą istoriją apie matomą asmenybę.

Be pagrindinių savo paslaugų, kurios skirtos individualiam savęs pažinimui, aš pati siekiu parodyti kuo platesnei auditorijai, kas yra veidoskaita. Tad šiuo tikslu tinklapyje yra išsamių tekstų, kurie skirti veidotyros pagrindams ir kitoms savęs pažinimo metodikoms, o soc. erdvėje gausu pramoginio/edukacinuo turinio.

tavo veidastveidas.lt

soc tinklai

soc tinklai

 

 

Negana to, siekiu perteikti žinias ne tik per pramoginį ar kuo trumpiau ir greičiau suvartojamą turinį, bet ir organizuoju mokymus, kur norintiems sužinoti kiekvieną veidotyros smulkmeną atsiveria tokia galimybė!

Mano kelionė

Žmogus man visuomet buvo labai įdomi būtybė. Žinoma, sakytumėte, kad logiškiausia būtų domėtis biologija ar medicina, bet deja… Žavėjo tokios temos kaip astrologija ar chirologija.  Tuo tarpu apie veidoskaitą kažką kažkur vis nugirsdavau, bet trūko lengvai pasiekiamų informacijos šaltinių, tad šią, mane dominančią sritį, pamiršau.

Bet laikui bėgant, galiu teigti, kad veidotyra susirado mane pati. Kažkur, mokymų platformoje, visai netyčia atradau daug video apie veido skaitymą. Pažiūrėjau viską vos per pora dienų ir laikas tarytum sustojo… Žinote tą jausmą, kai nebeskaičiuoji laiko ir galėtum toje akimirkoje būti amžinai? Taip tada buvo ir man.

Ir po to mano kelyje ėmėsi rodytis vis daugiau vietų, kur to galima išmokti plačiau. Likimas? Manau, kad taip.

Prieš panirdama į rimtus mokslus turėjau veido analizę pas kitą specialistą (visgi turiu tokią savybę, kad noriu gauti patvirtinimą, ar tai tikrai veikia).

Ir gavau patvirtinimą ne tik tam, kad veidotyra veikia, bet ir žalią šviesą savo savybėms, kuriomis abejojau – kūrybiškumui, vedimui, gyvenimo prasmės paieškoms. Pamažu tapau įkvėpta pasitikėjimo savimi, sužinojau, kur reikia pasitempti ir su savimi padirbėti, kad esami trūkumai taptų privalumais ar bent jau netrukdytų siekti savo svajonių.

Tai buvo tarytum nušvitimas – tariau sau, kad noriu to išmokti, norėjau dar labiau pažinti save bei perprasti kitus su viltimi, kad kažkam tai bus irgi įdomu ir galėsiu kitus įkvėpti pasitikėjimo savimi, ryžto bei meilės sau.

2021 metais baigiau veidoskaitos kursus, jų metu konspektavau kiekvieną sakinį, atlikau nesuskaičiuojamas valandas praktikos tiek kursų metu, tiek savo malonumui tiesiog gatvėje. Laiko neskaičiavau, nes jis ir vėl sustojo.

Praėjus kiek laiko supratau, kad ne tik noriu, bet ir galiu skaityti kitus! Artimieji jau perkąsti, tad laikas kreiptis į tą nepažįstamąjį – Tave. O po žvilgsnio į Tavo veidą man jau nebesi nepažįstamas, esi savas. 

Ką dar veikiu ir kuo galiu būti naudinga?

Be veidoskaitos domiuosi psichosomatika, kvėpavimo meditacijomis, sąmoningumu bei kokią įtaką vaikystė daro suaugystei.  Šios žinios papildo mano galimybes perskaičius žmogų, padėti jam, duoti tinkamus įrankius išspręsti esamas problemas ar nukreipti tinkama linkme.

2023 metais nusprendžiau susipažinti su chirologija, ieškodama delno sąsajų su veidu. Jų radau labai daug. Turiu bazines žinias ir planuoju ateityje jas pagilinti.

2023-iaisiais taip pat pradėjau numerologijos mokymus, nes jaučiu, kad tai gali būti TA kryptis ezoterikoje, kuri padės papildyti veidoskaitos žinias ir kartu duoti norinčiam dar tikslesnę asmeninę analizę, kuri paremta aukštesne energetika.

Veidų skaitymo srityje savęs nestabdau, nes tai sritis, neturinti galutinio taško. Ieškau knygų, tekstų ar kitokių šaltinių, kurie papildytų mano žinias. Bet labiausiai mane tobulina praktika su klientais. Labai dėkoju kiekvienam, kuris pasitiki manimi ir padeda man tobulėti bei mokytis.

2023-iaisis pas Rūtą Gurung baigiau 5 elementų  archetipinės asmenybių tipologijos mokymus. Šis kursas dar labiau praplėtė mano supratimą ir žinias ne tik apie veidotyrą, bet ir apie kūnoskaitą.

Ką kalba klientai?

Tikriausiai, visi iki vieno klientai, po analizės vienais ar kitais žodžiais pasako, kad VEIDOSKAITA TIKRAI VEIKIA ir lieka nustebę tikslumu.

Visgi retas klientas nori parašyti viešą atsiliepimą apie mano suteiktas paslaugas, nes nenori, kad artimieji ar kolegos pamatytų, kokiais keistais dalykais jis domisi.

Aš viską suprantu ir be galo gerbiu privatumo troškimą, todėl už viską labiausiai vertinu asmeninį grįžtamąjį ryšį, pasidalinimą išgyvenimais, patirtimi, o man taip gera po to duoti nuoširdų patarimą ar padrąsinti.

O dabar kviečiu išdrįsti pažiūrėti į save! 

Asmeninė veidoskaitos analizė

✔ Poros veidoskaitos analizė

✔ Vieno klausimo konsultacija