Veidotyros edukacijos šventėms ar įmonėms galima programa

veidotyros edukacija

✔ Edukacinė programa, pristatant veidotyros filosofiją, atskleidžiant visų ar dalies veido bruožų charakteristiką. Edukacija įmonėms gali būti orientuota į tai, kaip pagerinti klientų aptarnavimą ar esamų darbuotojų motyvaciją, atsižvelgiant į kiekvieną individualiai. Veidotyra taipogi yra labai naudinga personalo atrankos specialistams, norintiems maksimaliai gerai įvertinti, ar kandidatas yra tinkamas konkrečiai pozicijai.

✔ Pramoginė edukacinė programa, į kurią įtraukimai dalyviai, įvertinami jų veido bruožai ir tokiu būdu kartu išmokstama bazinių veidoskaitos paslapčių.

✔ Mergvakario proga dažniausiai analizuoju būsimus jaunuosius ir atlieku poros suderinamumo analizę su smagiu pristatymu ir paplepėjimu apie veidoskaitą.

• Galiu:

Atvykti į šventės/edukacijos vietą.

Susijungti ONLINE jums patogioje platformoje.

• Kaip viskas vyksta? •

Susisiekite bet kuriais nurodytais kontaktais, kad aptartumėme detales.

Kaina suderinama atsižvelgiant į reikalingos programos sudėtingumą ir ilgį. Vidutinė kaina už 1,5-2 val. trukmės edukaciją yra 250-300,-

Turi būti apmokamas avansas arba visa suma iškart (jeigu reikia, išrašau sąskaitą faktūrą).

Vyksta pasiruošimas programai. Įvairūs niuansai derinami apsikeistais kontaktais. Esu atvira jūsų pageidavimams pasiūlymams, mano tikslas maksimaliai patenkinti ir išpildyti jūsų lūkesčius.

• Klientų atsiliepimai •

Ilona Gataveckienė
Ilona Gataveckienė
2024-04-09
Gavau išsamų atsakymą į man rūpimą klausimą. Kartais to užtenka, kad nepabijoti kąžką keisti savo gyvenime.
Erika Simutienė
Erika Simutienė
2024-04-07
Šiltas bendravimas, nuostabios analizės. Rekomenduoju!
Deividas
Deividas
2024-04-01
Vakar gavau Indrės (iš tveidas.lt) parengtą numerologijos analizę pagal mano gimimo datą. Neturėjau jokių lūkesčių, bet buvo įdomu, kokią informaciją galiu gauti apie save. Iš tiesų, net netikėjau, kad vien tik pagal mano gimimo datą galima pasakyti tiek daug dalykų apie mane. Informacija apie mane buvo įvairi: apie vidinius išgyvenimus, "demonus", pamokas iš tėvų, santykių sritį, tinkamiausią karjeros kelią ir veiksnius, kurie teigiamai ir neigiamai lemia mano finansus bei kt. Pati analizė buvo labai išsami (11 lapų), patiko iliustracijos ir jų reikšmės perteikimas konkrečiu tekstu. Nebuvo "pilstymo iš tuščio į kiaurą", buvo pažymėta tik pati esmė ir tai kas svarbu. Didžioji dalis informacijos, kurią radau analizėje, buvo labai tiksli ir tai tikrai buvo būtent apie mane. Natūralu, kad analizėje radau ir sau nemalonios informacijos ir savo "neigiamų" savybių, su kuriomis dar reikia padirbėti, norint jas pakeisti į "teigiamas". Ar ši analizė reikalinga kiekvienam žmogui? Nemanau, nes pirmiausiai žmogus pats turi norėti geriau pažinti save ir savo gyvenimą. Kokiam žmogui rekomenduočiau šią analizę? Tam, kuris nori susidėlioti savo gyvenimo "dėlionę", išsigryninti savo gyvenimo sritis, atrasti atsakymus į klausimus apie įvairias dominančias sritis. Pvz.: atrasti savo tikrąjį pašaukimą, suprasti, kodėl nesiseka santykiuose, finansuose ar nuolat nutinka pasikartojančios nemalonios situacijos. Manau, kad ši analizė, tai tiesiog mažytė investicija, siekiant geriau pažinti save, atrasti ilgai ieškomus atsakymus, įminti savo gyvenimo mįslę ir pamatyti platesnį vaizdą savo viduje. Jeigu kyla abejonė, ar ši analizė reikalinga būtent jums, siūlyčiau surizikuoti ir išdrįsti pažinti save giliau. Juk niekada nežinai, kokius pokyčius ši mažytis žingsnelis atneš į jūsų gyvenimą ir kokį naują gyvenimo etapą jis gali inicijuoti. Ačiū Indrei už veidoskaitos analizę (ją užsisakiau maždaug prieš vienerius metus), o dabar - ir numerologijos analizę. Indrės pateikta informacija man padėjo dar geriau susipažinti su savimi pačiu, taipogi, sulaukus 32-jų metų amžiaus, pradėti didelius pokyčius karjeros ir asmeninio gyvenimo srityse :)
Ugnė Čiuteikytė
Ugnė Čiuteikytė
2024-03-14
Labai aiškiai ir tiksliai pateikta informacija, kuri 99% atitinka. Rekomenduoju išbandyti 🙌
Judita Haleem
Judita Haleem
2024-03-12
Aciu jums uz labai idomius mokymus,labai patiko,daug suzinota apie save ir artimuosius.Taip pat padeda darbe pazinti pacientus ir studijuoti ju veidus.Labai noreciau sudalyvauti gyvai susitikimuose.
Raganaa Ragana
Raganaa Ragana
2024-03-12
Rekomenduoju!