Asmeninė veidoskaitos analizė

98,00 

Išsami ir profesionali analizė raštu iš veido bruožų
Galimybė klausti visų dominančių klausimų apie save
Nuoširdus ir atviras bendravimas

Dovana: karminė uodega iš praėjusių gyvenimų [remiantis Sielos Likimo Matrica]
Norintiems: virtualus susitikimas (ZOOM, Google Meets ar Messenger platformose) aptarti iškilusius klausimus.

Galbūt domina įsigyti kartu?
veido analize
Jūs žiūrite:Asmeninė veidoskaitos analizė
98,00 
Total: 98,00 
Aprašymas

Veidoskaita:
Padidina meilę sau.
✔ Primena apleistus talentus.
Leidžia priimti tau save tokį, koks esi.
Padeda našiau panaudoti asmenines galias.

Na, ir žinoma, padeda atrasti savo gyvenimo pašaukimą, pagerinti santykius ar bet kokią kitą gyvenimo sritį.

• Ką rasi asmeninėje veidoskaitos analizėje? •

✔ Dominuojantys bruožai tavo veide ir jų charakteristika.
Tai ryškiausi Tavo veido bruožai bei jų reikšmė. Pateikiu Tavo charakteristiką, kurią atskleidžia veidas, orientuodamasi į tau aktualiausią sritį tam, kad iš veido analizės gautum kuo didžiausią naudą. Prie to paties pateikiu ir konkrečių patarimų, kurie padės suvaldyti minusines charakteristikas.

✔ Papildomos žymės.
Remiantis 100 metų žemėlapiu bei 12 meridianų ir 12 rūmų veidotyroje sistema, pateikiu įžvalgas dėl gyvenimo kokybės ateityje.

✔ Santykiai su tėvais.
Įdomumo dėlei ir ne tik. Tėvai – svarbi Tavo dalis, nes santykiai su tėvais yra šaknys ir asmeninis pamatas. Veidoskaita gali pasakyti, su kuriuo iš tėvų yra konfliktas ir kaip tai gali daryti įtaką Tavo dabarčiai.

✔ Realizacija.
Kadangi ši sritis daugumai yra aktualiausia, visuomet išskiriu pagrindinius aspektus, į kuriuos reikėtų atsižvelgti ieškant sau tinkamiausios profesijos ar hobio. 

✔ Tavo papildomi klausimai.
Iš anksto uždavus klausimus, jų atsakymus rasi analizėje. O jeigu klausimų kils po analizės – mielai juos atsakysiu tau patogiu būdu.

Karminė uodega [remiantis Sielos Likimo Matrica]. Taipogi remiantis šia sistema pateikiu papildomų įžvalgų, atsakant į jūsų pagrindinę užklausą.

Norintiems: virtualus susitikimas (ZOOM, Google Meets ar Messenger platformose) aptarti iškilusius klausimus.

• Kaip vyksta analizė? •

Įsidėk į krepšelį šią paslaugą ir atlik mokėjimą.

Per 1 d.d. nurodytu el. paštu gausi instrukciją (ir papildomų klausimų), kokios nuotraukos bus reikalingos analizei atlikti.
Arba pasiruošk visa tai iš anskto! (1-4 punktai) + papildomi klausimai nurodyti apačioje

Per ≈10 d.d. (po nuotraukų gavimo) atsiųsiu ≈5 A4 formato lapų veido analizę PDF formatu.

Po gautos analizės Tau patogioje platformoje galėsime aptarti kilusius klausimus ar susitikti virtualiai (o gal net gyvai!)

 

Leisk man per veidoskaitą atskleisti Tave. Tavo stiprybes bei talentus. Tavo silpnybes, o kartu su tuo – duoti įrankius, kurie leis suvaldyti tai bei pamilti save.

Analizes atlieku be jokių šabloninių frazių, rašau viską nuo nulio, įsijautusi į kiekvieno žmogaus nuotraukas ir dėliodama jo bruožus bei tarytum kurdama atskirą istoriją apie matomą asmenybę.

 

• Klientų atsiliepimai •

Ilona Gataveckienė
Ilona Gataveckienė
2024-04-09
Gavau išsamų atsakymą į man rūpimą klausimą. Kartais to užtenka, kad nepabijoti kąžką keisti savo gyvenime.
Erika Simutienė
Erika Simutienė
2024-04-07
Šiltas bendravimas, nuostabios analizės. Rekomenduoju!
Deividas
Deividas
2024-04-01
Vakar gavau Indrės (iš tveidas.lt) parengtą numerologijos analizę pagal mano gimimo datą. Neturėjau jokių lūkesčių, bet buvo įdomu, kokią informaciją galiu gauti apie save. Iš tiesų, net netikėjau, kad vien tik pagal mano gimimo datą galima pasakyti tiek daug dalykų apie mane. Informacija apie mane buvo įvairi: apie vidinius išgyvenimus, "demonus", pamokas iš tėvų, santykių sritį, tinkamiausią karjeros kelią ir veiksnius, kurie teigiamai ir neigiamai lemia mano finansus bei kt. Pati analizė buvo labai išsami (11 lapų), patiko iliustracijos ir jų reikšmės perteikimas konkrečiu tekstu. Nebuvo "pilstymo iš tuščio į kiaurą", buvo pažymėta tik pati esmė ir tai kas svarbu. Didžioji dalis informacijos, kurią radau analizėje, buvo labai tiksli ir tai tikrai buvo būtent apie mane. Natūralu, kad analizėje radau ir sau nemalonios informacijos ir savo "neigiamų" savybių, su kuriomis dar reikia padirbėti, norint jas pakeisti į "teigiamas". Ar ši analizė reikalinga kiekvienam žmogui? Nemanau, nes pirmiausiai žmogus pats turi norėti geriau pažinti save ir savo gyvenimą. Kokiam žmogui rekomenduočiau šią analizę? Tam, kuris nori susidėlioti savo gyvenimo "dėlionę", išsigryninti savo gyvenimo sritis, atrasti atsakymus į klausimus apie įvairias dominančias sritis. Pvz.: atrasti savo tikrąjį pašaukimą, suprasti, kodėl nesiseka santykiuose, finansuose ar nuolat nutinka pasikartojančios nemalonios situacijos. Manau, kad ši analizė, tai tiesiog mažytė investicija, siekiant geriau pažinti save, atrasti ilgai ieškomus atsakymus, įminti savo gyvenimo mįslę ir pamatyti platesnį vaizdą savo viduje. Jeigu kyla abejonė, ar ši analizė reikalinga būtent jums, siūlyčiau surizikuoti ir išdrįsti pažinti save giliau. Juk niekada nežinai, kokius pokyčius ši mažytis žingsnelis atneš į jūsų gyvenimą ir kokį naują gyvenimo etapą jis gali inicijuoti. Ačiū Indrei už veidoskaitos analizę (ją užsisakiau maždaug prieš vienerius metus), o dabar - ir numerologijos analizę. Indrės pateikta informacija man padėjo dar geriau susipažinti su savimi pačiu, taipogi, sulaukus 32-jų metų amžiaus, pradėti didelius pokyčius karjeros ir asmeninio gyvenimo srityse 🙂
Ugnė Čiuteikytė
Ugnė Čiuteikytė
2024-03-14
Labai aiškiai ir tiksliai pateikta informacija, kuri 99% atitinka. Rekomenduoju išbandyti 🙌
Judita Haleem
Judita Haleem
2024-03-12
Aciu jums uz labai idomius mokymus,labai patiko,daug suzinota apie save ir artimuosius.Taip pat padeda darbe pazinti pacientus ir studijuoti ju veidus.Labai noreciau sudalyvauti gyvai susitikimuose.
Raganaa Ragana
Raganaa Ragana
2024-03-12
Rekomenduoju!

Jums taip pat gali patikti…