Asmeninė veidoskaitos analizė

89,00 

Leisk man per veidoskaitą atskleisti Tave. 💜

🟢 Išsami ir profesionali Tavo paties analizė iš veido bruožų

🟢 Galimybė klausti visų dominančių klausimų apie save

🟢 Nuoširdus ir atviras bendravimas

 

Aprašymas

• Ką rasi asmeninėje veidoskaitos analizėje? •

✔ Dominuojantys veido bruožai ir jų įtaka charakteriui.
Tai ryškiausi Tavo veido bruožai, jų reikšmė. Pateikiu Tavo charakteristiką ne sausais faktais, ką kiekvienas veido bruožas reiškia, bet tarytum pasakoju apie tave lyg seną pažįstamą.

✔ Papildomos žymės.
Jeigu pavyksta įžvelgti, pateikiu apgamų reikšmes, įspėju dėl galimų sveikatos sutrikimų.

✔ Stiprybės.
Stiprybės jau būna aptariamos prie dominuojančių veido bruožų, bet dar kartą išskiriu tai, kurie Tavo veido bruožai yra didžiausia dovana, kuria turi pasinaudoti savo gyvenimo kelyje.

✔ Silpnybės.
Silpnybės jau būna aptariamos prie dominuojančių veido bruožų, bet dar kartą išskiriu tai, kurie Tavo veido bruožai gali kelti vidinius prieštaravimus.

✔ Motyvacija/demotyvacija.
Kas yra tavo kertinis motyvacijos šaltinis? Su šiomis žiniomis ne tik suprasi, koks darbas Tau geriausiai tiktų, o ir kaip apskritai geriausiai siekti tikslų, kad nebūtų automatinės atmetimo reakcijos.

✔ Realizacija.
Arba kitaip tariant, kokioje srityje Tau dirbti tobuliausia ar kokiuose hobiuose gali geriausiai atsiskleisti.

✔ Santykiai su tėvais.
Tai labai svarbi Tavo dalis, nes santykiai su tėvais yra šaknys ir asmeninis pamatas. Veidoskaita gali pasakyti, su kuriuo iš tėvų yra konfliktas ir kaip tai gali daryti įtaką Tavo dabarčiai.

✔ Santykiai su mylimuoju.
Galėsi pažvelgti į save iš šono, kokios Tavo asmeninės savybės dažniausiai atsiskleidžia santykiuose.

✔ Stresas.
Kadangi stresas yra mūsų gyvenimo dalis, yra be galo svarbu jį valdyti. Aptariu Tavo streso toleranciją ir kaip geriausiai gali pavykti nusiraminti po stresinių įvykių. Su šiomis žiniomis lengviau pažiūrėsi sunkumams į akis.

✔ Tavo papildomi klausimai.
Po veidoskaitos analizės galėsi klausti visko, ko tik širdis geidžia, apie tai, kas buvo aptarta analizėje (ir ne tik), o aš mielai viską atsakysiu! 💜 Galime susirašyti ar susitikti virtualiame pokalbyje.

• Kaip vyksta analizė? •

Įsidėk į krepšelį šią paslaugą ir atlik mokėjimą.

Per 1 d.d. nurodytu el. paštu gausi instrukciją, kokios nuotraukos bus reikalingos analizei atlikti.
Arba pasiruošk jas iš anskto! (1-4 punktai)

Per ≈10 d.d. (po nuotraukų gavimo) atsiųsiu ≈4 A4 formato lapų veido analizę PDF formatu.

Po gautos analizės Tau patogioje platformoje galėsime aptarti kilusius klausimus.

 

Leisk man per veidoskaitą atskleisti Tave. Tavo stiprybes bei talentus. Tavo silpnybes, o kartu su tuo – duoti įrankius, kurie leis suvaldyti tai bei pamilti save.

Analizes atlieku be jokių šabloninių frazių, rašau viską nuo nulio, įsijautusi į kiekvieno žmogaus nuotraukas ir dėliodama jo bruožus bei tarytum kurdama atskirą istoriją apie matomą asmenybę.

 

• Klientų atsiliepimai •

Tavo veidas
5.0
powered by Facebook
Vilė Šabunkaite
Vilė Šabunkaite
2023-07-23T01:24:25+0000
Veido analizę gavau dovanų ir likau labai patenkinta. Kadangi jau esu vyresnio amžiaus ir save gana gerai pažįstu... tiesiog apstulbau, kad tiek daug dalykų gali pasakyti mano veidas. Indrė puiki savo srities specialistė. Labai rekomenduoju ir linkiu didžiausios sekmės gyvenime ir darbinėje veikloje.☺️☺️☺️read more
Patricija Ja
Patricija Ja
2023-07-23T01:15:44+0000
Iš indrės gavome 4 skirtingas analizes. Neitikėtina, kiek daug gali apie mus paskyti veidas. Indrė yra begalo stipri... savo srityje. Labai rekomenduoju visiems, Indrės pateikta veido analizė tarsi konspektas iš tave labai gerai pažįstančio psichologo/gydytojo, kuris papasakoja apie tave, įvardina pliusus ir šiek tiek silpnybių bei pateikia sprendimo būdus! Esu labai dėkinga Indrei už jos darbą. Taip pat norėčiau paminėti, kad analizes gavau greičiau nei tikėjausi ir į visus kilusius klausimus Indrė atsakydavo labai greit. Ačiū ir Sekmės!read more
Gabrielė Žukaitė
Gabrielė Žukaitė
2023-02-14T09:49:54+0000
Labai tiksliai atitiko aprašymas, buvo įdomu pasitikrinti žinias apie save ir atrasti naujų įžvalgų 😊 Rekomenduoju... pasibandyti!read more
Deividas Bagdonas
Deividas Bagdonas
2022-11-25T07:36:05+0000
100% rekomenduoju Indrės veidoskaitos paslaugas, kurios padeda geriau pažinti tikrąjį save! 🙂
Vida Petu
Vida Petu
2022-10-31T14:41:36+0000
ačiū uz trumpą, bet labai aiškia analizę, skaičiau ir šypsojausi, kiek daug gali pasakyti veidai is tokiu atrodo... nereiksmingu bruožų, ačiū!!!labai rekomenduoju norint susipažinti su savimi ❤️read more
Agne Stropute
Agne Stropute
2022-10-26T07:36:51+0000
Labai patiko ir rekomenduoju!
Deimantė Čekavičiūtė
Deimantė Čekavičiūtė
2022-10-24T15:44:37+0000
Rekomenduoju Indrės veidoskaitos paslaugas, tikrai (pa)tiks kiekvienam (-ai) 😉