Numerologija Pagal Gimimo Datą [+Skaičiuoklė]

numerologija

Nors šio tinklapio pagrindinė tema yra ir liks veidotyra, aš vis ieškau srities, kuri papildytų veidų skaitymo meną

Atradau numerologiją, kuri be galo plati ir įdomi. Pradėjusi studijuoti, iškarto ieškojau sąsajų su realybe ir jų atradau nemažai, todėl nusprendžiau drąsiau nerti į dar vieną ezoterinę temą bei šių žinių pagalba padėti jums dar geriau pažinti save ir savo gyvenimo misiją.

Numerologija yra viena iš metodikų, kurią galima taikyti savęs pažinimo kelyje ar siekiant išsiaiškinti savo gyvenimo kryptį bei prasmę.

Klasikinės numerologijos pradininkas yra garsusis Pitagoras, kurio sukurtu modeliu grindžiama visa numerologija. Tad greitu testu kviečiu pasitikrinti, ką gi gimimo diena sako apie jus. 

Atminkite, kad tai automatizuota skaičiuoklė, svarbu įvertinti daugiau aspektų, siekiant tikslesnės charakteristikos.

Klasikinės numerologijos skaičiuoklė

TURINYS

Sielos likimo matrica

Studijuodama numerologijos, ieškojau tos krypties, kuri turėtų kuo aiškesnę sistemą ir tvarką. 

Ir mano akį patraukė Natalijos Ladini produktas „Sielos Likimo matrica”, kuriame gimimo datos skaičiai rašomi į specialią schemą ir parodo ne tik asmenybės bruožus, talentus, pašaukimą, bet ir iš praeito gyvenimo atsineštas programas, energijas, kurios veikia finansinius srautus ir sveikatą.

Pati visada sakau, kad žmogus yra laisvas rinktis, ši numerologinė sistema tai taipogi akcentuoja t.y. nuo paties žmogaus pasirinkimų keičiasi jo likimo vingiai.

Kaip atrodo „Sielos Likimo Matrica” – galite matyti čia.

sielos likimo matrica

Plačiau apie Nataliją Ladini

Sielos Likimo Matricos metodą SSSR gimusi Natalija Ladini sukūrė 2006 metais. Iš pradžių jis buvo pasiekiamas tik rusiškai ir ukrainietiškai kalbantiems žmonėms, bet pastaruoju metu jis itin išpopuliarėjo visame pasaulyje dėl paprastumo, o gal tiksliau, aiškios sistemos ir tikslumo.

Ištrauka iš interviu:

Šios filosofijos ir metodikos esmė paprasta: visatoje egzistuoja 22 energijos ir šios energijos yra žmogaus Sielos Likimo Matricoje, kuri sudaroma remiantis gimimo datos skaičiais.

Šios energijos gali veikti tiek pozityviai, tiek negatyviai. Negatyviai veikiančios energijos gali sukelti sunkumų bei iššūkių įvairiose gyvenimo srityse, pavyzdžiui, pinigų, santykių, šeimos, savirealizacijos ir sveikatos. O štai teigiamai veikiančios energijos prisideda prie laimės, gausos, harmonijos ir sveikatos. 

Neigiamas energijas gali transformuoti į teigiamas meditacijomis, afirmacijomis, ir žinoma, sąmoningais veiksmais.

Paklausta, kaip gimė šis metodas, Natalija Ladini dalinosi mistiška patirtimi. Ji ilgą laiką jau dirbo su įvairiomis energetinėmis praktikomis ir jai visada buvo įdomus priežasties-pasekmės dėsnis, kodėl vieniems tenka vienoks gyvenimo kelias, o kitiems kitoks.

Natalija sako, kad ji nuolat siuntė visatai šį klausimą ir tikėjosi kažkada gauti atsakymą.

Ir galiausiai… Grįžusi iš Ukrainoje esančios Bakhchisarai šventyklos ji pateko į ligoninę, nes buvo įtariama ūmi infekcinė liga. Būdama pusiau sąmoninga Natalija susapnavo Švenčiausiąją Dievo Motina iš šventyklos ikonos. Ji palietė jos kaktą ties trečiosios akies zona.

Pabudusi Natalija pradėjo kalbėti eilėraščiais, kurie virto galingomis meditacijomis. Tiesa, ūmi infekcija staiga dingo.

Po to laiko ji gaudavo visus norimus atsakymus į užduotus klausimus.

Vėliau Natalijos mintyse pasirodė mandala, kurioje buvo parašyti skirtingi skaičiai, priklausomai nuo žmogaus gimimo datos, kurie vaizduoja skirtingas energijas. Šie skaičiai atitiko 22 didžiuosius TARO arkanus. 

taro kortos

Natalija akcentuoja, kad ši numerologinė Sielos Likimo Matricos Sistema nėra susijusi tik su Taro kortomis. Tos 22 energijos visada egzistavo visatoje ir tiesiog kažkada buvo nupieštos. Rezultate turime klasikines Taro kortas. Bet iš esmės jos simbolizuoja skirtingas energijas, kurios ir veikia kiekvieną žmogų, priklausomai nuo jo gimimo datos.