poros suderinamumas pagal veida

Poros Suderinamumas Pagal Veidą [6 bruožai]

Meilė stipresnė už veidoskaitą, nes meilę veikia chemija.

Nepaisant to, tikiu, kad yra noras sužinoti, kas indikuoja, remiantis veido zonomis ir kitais bruožais, ar pora yra darni.

Tą šiame straipsnyje ir bandysiu paaiškinti.

TURINYS

Porų rūšys

Tikriausiai, esate matę tokių porų, kurie atrodo kaip brolis ir sesuo, nes veidai yra itin panašūs.

Pastebėkite – tokios poros pabaigia vienas kito sakinius.

Iš šono atrodo, kad tai labai miela, bet pripažinkime, kad mūsų išrinktasis ar išrinktoji yra tam, kad mus papildytų, suteiktų tų savybių, kurių neturime patys ir parodytų tas vietas, kur patiems reikia pasitempti. Nebe reikalo sakoma, kad mūsų sutuoktinis yra „antra pusė“.

pora veidotyra

Poros, kurios pabaigia vienas kito sakinius iš esmės neturi, kuo papildyti vienas kito ir tokia pora tiesiog netobulėja, jos gyvenime nėra jokių pokyčių.

Žinoma, yra ir priešingas variantas. Pora atrodo visiškai nesuderinama, nesurastum nė vieno veido bruožo, kuris sutaptų.

Tokiu atveju poroje vyksta myliu/nekenčiu žaidimai ir nuolatiniai pokyčiai. Tiesa, pyktis kartais pavirsta į nežabotą aistrą, kuri suteikia priežastį santykiams toliau tęstis.

Ir galiausiai, subalansuota pora, kurioje dalis bruožų sutampa, o dalis sveikame laipsnyje skiriasi. Tokia pora papildo vienas kitą ir tobulėja. 

Visgi, įjungus sąmoningumą, įmanoma sugyventi ir tobulėti visiems. Šiuo straipsniu padėsiu tą padaryti. 

O jeigu nori iškart išnarplioti savo antrąją puselę ir sužinoti, kaip jūs drauge „grojate“, kviečiu poros analizei.

Kas veiduose turėtų sutapti?

Kaklo ilgis.

Kodėl? Kaklo ilgis identifikuoja tai, kiek esate aktyvus. Ilgas: laisvė, trumpas: stabilumas.

Įsivaizduokite, kad kaklų ilgiai kardinaliai skiriasi. Bus daug ginčų pradedant nuo gyvenamosios vietos pasirinkimo iki laisvalaikio.

Ką daryti, kai skirtumas kardinalus? Supraskite vienas kito poreikius. Teks nusileisti vieną kartą vienam, o kitą kitam. Apsvarstykite galimybę atostogauti ar laisvalaikį karts nuo karto leisti atskirai.

Smakras iš šono.

Kodėl? Smakras rodo, kiek sistema yra atsargi. Nugvelbtas smakras: atsargumas ir pavojų numatymas, atsikišęs: atkaklumas ir rizikos poreikis.

stirpus smakrai poroje (1)

Kardinalus skirtumas pavers partneriu į auką (nugvelbtas smakras) ir grobuonį (atsikišęs smakras). Hm, primena laidą „24 valandos“, tiesa?

Ką daryti, kai skirtumas kardinalus? Sąmoningumas, atlaidumas partnerio poreikiams ir būdui yra raktas yra darnius santykius. Vėlgi padėtų karts nuo karto laisvalaikį ir atostogas leisti atskirai, kad vienas apsikrautų ekstremalių pojūčių, o kitas galėtų relakstuoti mėgstamame viešbutyje.

Taipogi, nepamirškite, kad vienas iš kito galite pasimokyti. Vienas – atsargumo, o kitas drąsos rizikuoti.

Nosies ilgis arba emocinio intelekto zonos ilgis.

Kodėl? Tai santykių pagrindas: kiek aš rodysiu jausmų, kiek man yra svarbi romantika, kiek esu jautrus ir empatiškas.

Įsivaizduokite, kad zonos itin skiriasi. Vienam atrodys, kad partneris jo nemyli, nes nerodo jausmų (ilga emocinio intelekto zona), o kitam – kad pastarasis per daug sureikšmina jam nereikšmingus dalykus (trumpa emocinio intelekto zona).

Ką daryti, kai skirtumas kardinalus? Kalbėkitės ir patenkinkite vienas kito poreikius. Kieno emocinio intelekto zona trumpesnė – kartais tiesiog be priežasties pasakykite „myliu“ ar suorganizuokite romantišką vakarienę. O kieno ilgesnė – nenorėkite iš partnerio per daug, džiaukitės kiekviena meilia smulkmena ir neprašykite iš jo daugiau nei jis gali suteikti. Jis tiesiog toks yra.

Geriau pažinti ir identifikuoti veido zonas kviečiu straipsnyje.

Kas veiduose turėtų skirtis?

Kaklo storis.

Kodėl? Nes taip susibalansuos pora. Kaklo storis yra tai, kaip gerai toleruojate stresą.

Jeigu abiejų kaklai stori – pora susikurs sau daug kliūčių, rizikuos nepagalvodami, abu sunkiai priims vienas kito nuomonę… Tampa panašiau į nuolatinius konfliktus, o ne darnią šeimą.

O štai jeigu abiejų kaklai ploni… Pora gyvens nuolatinėje baimėje ir strese, sunkiai žengs žingsnį pirmyn, nebus jokio ryžto.

ploni kaklai poroje (1)

Ką daryti, kai sutampa storiai? Identifikuokite, ar jūsų kaklai stori ar ploni ir viskas, ką reikia padaryti tai tapti sąmoningais. Nors kaklo storis yra labai stiprus parametras ir su jo teikiamomis charakterio savybėmis yra itin sunku dirbti.

Žandikaulio plotis.

Kodėl? Tai rodo, kiek aš turiu stiprią nuomonę ir valią, noriu „vesti“ bei dominuoti savoje aplinkoje. Kuo platesnis žandikaulis (arba pats veidas), tuo stipriau pastarosios savybės pasireikš.

Įsivaizduokime, abiejų žandikauliai platūs. Abu nori dominuoti. Kas gaunasi? Geriausiu atveju, dažni apsižodžiavimai.

Įsivaizduokime, abiejų žandikauliai siauri… Panašiai kaip su plonais kaklais, taip ir čia – nebus, kam imtis iniciatyvos.

Ką daryti, kai sutampa pločiai? Tiek pločio, tiek siaurumo atveju, pasiskirstyti, kas už ką atsakingas ir šiose srityse priimti sprendimus.

zandikauliai poroje

Lūpų storis.

Kodėl? Tai jūsų poreikis komunikuoti.

Įsivaizduokime, kad abiejų lūpos putlios. Abu bus linkę daug kalbėti, išsipasakoti… O kas tuomet klausys? Tokiu atveju partneriai dažnai  jaučiasi tiesiog neišgirsti.

O štai, jeigu abu siauromis lūpomis, namuose vyraus kapų tyla ir ramybė.

Ką daryti, kai sutampa storis? Jeigu abu esate putlialūpiai, tiesiog išmokite klausytis, stenkitės nepertraukti vienas kito. O jeigu esate siauralūpiai, na, per prievartą kalbėtis nereiktų… visgi pabandykite išlaisvinti savo mintis ir daugiau bendrauti. O gal patiktų idėja bendrauti laiškais? Išrašyti gražiausias savo mintis?

Pavyzdys

Kviečiu paanalizuoti pagal pateiktus šiuo 6 bruožus mūsų porą.

veidoskaitos pora

✅ Ar sutampa kaklų ilgiai? Taip. ✅

✅ Ar sutampa smakro iš šono pozicija? Galima sakyti, kad taip. ✅

✅ Ar sutampa emocinis intelektas? Galima sakyti, kad taip. ✅ 

✅ Ar skiriasi kaklo storiai? Taip. ✅

✅ Ar skiriasi žandikaulio pločiai? Ne. ❌ Abiejų žandikauliai ganėtinai platūs.

✅ Ar skiriasi lūpų putlumas? ✅ Abiejų lūpos vidutinės, vyro plonesnės. Neturėtų sukelti didesnių apribojimų.

Išvados: pagrindiniai ginčai dėl dominavimo šeimoje.

Apibendrinimas

santykiai pagal veida

Jūs – du skirtingi žmonės iš labai skirtingų šeimų su kitokiomis vertybėmis ir įpročiais. Normalu, kad kartais norite vienas kitą pakeisti, nes nesuprantate esamo elgesio ar tiesiog, atrodo be priežasties, negalite pakęsti jo arba jos įpročių. 

Tokiu atveju reikia išmokti jį/ją pamilti tokį/tokią, koks ji/ji yra ir įvertinti unikalumą bei pamokas, kurias suteikia jūsų asmenybei. 

Jeigu tai yra itin sunku, kviečiu poros analizei.