Vaiko veidoskaitos analizė

79,00 

Leisk man per veidoskaitą atskleisti Tavo vaiką. 💜

🟢 Išsami ir profesionali vaiko analizė iš veido bruožų

🟢 Galimybė klausti visų dominančių klausimų apie savo vaiką

🟢 Nuoširdus ir atviras bendravimas

Aprašymas

• Iki kada dar vaikas? •

Kinai sako, kad vaiko nevertėtų skaityti tol, kol jis gyvena tėvų namuose. Arba mūsų žodžiais tariant – iki pilnametystės.

Visgi, praktika rodo, kad ir vaiką skaityti galima. Tiesa, pasakyti galima daug mažiau, o veidas dar formuojasi, tad ir charakteris keisis.

Tveidas.lt esanti analizė taikoma vaikams nuo 6 iki 16 metų.

Jaunesniems vaikams analizė nebus atliekama, o vyresniems rekomenduoju asmeninę veidoskaitos analizę.

• Kodėl verta išanalizuoti vaiką? •

✔  Geresnis pažinimas.
Nors tėvai, rodos, net jaučia savo vaiką, visgi kartais norime, kad jis būtų “geresnis” ar panašesnis mus. Tada nematome jo tikrojo potencialo. Dominuojantys veido bruožai atskleidžia jo savastį ir leidžia pamilti savo atžalą iš naujo bei pastebėti, koks jis yra unikalus.

✔ Geresnės užklasinės veiklos parinkimas.
Kaip ir suaugusiems yra sunku atrasti save, taip ir vaikams gali būti sunku suprasti, ko gi aš noriu. Mokykloje dėl priverstinio sėdėjimo ir kalimo visų dalykų iš eilės, yra normalu pamesti save, o štai veidoskaita – grąžina į savas vėžias. Analizėje pateiksiu rekomendacijas dėl užklasinės veiklos ir jei pavyks, numatysiu geriausią sritį, kurioje vaikas galės save realizuoti ateityje.

✔ Aiški motyvacija.
Jeigu vaikas atrodo apatiškas, gal problema ne jame ar jumyse? Kai žinome, kas motyvuoja vaiką, nebelieka prievartos ar galvos laužymo, kaip padaryti, kad jis pagaliau kažkuo užsiimtų ar padarytų tai, ką pradėjo iki galo.

✔ Susikalbėjimas.
Galbūt jūsų vaikui reikia vienatvės? Gal pastovaus judėjimo ir žinių? O gal jame yra įgimtas karys? Kai pažinsite savo vaiką per veidoskaitą, suprasite, kaip su juo kalbėti ir susikalbėti.

✔ Paties vaiko geresnis savęs pažinimas.
Priklausomai nuo vaiko amžiaus ir sąmoningumo lygio, žinoma, jis taip pat gali perskaityti savo analizę. Tai padės geriau pažinti save, sumažins kilusius kompleksus ir rėmus, kurie stabdo jo asmenybės  vystymąsi.

Ką rasi asmeninėje vaiko veidoskaitos analizėje?

Jeigu veidas yra pakankamai susiformavęs, laikausi labai panašios struktūros kaip ir asmeninėje veidoskaitos analizėje.

Jeigu vaikui yra iki 10 metų, aptariu pačius ryškiausius veido bruožus ir kiek įmanoma plačiau pateikiu jų analizę.

✔ Tavo papildomi klausimai.
Po veidoskaitos analizės galėsi klausti visko, ko tik širdis geidžia, apie tai, kas buvo aptarta analizėje (ir ne tik), o aš mielai viską atsakysiu! 💜 Galime susirašyti ar susitikti virtualiame pokalbyje.

• Kaip vyksta analizė? •

Įsidėk į krepšelį šią paslaugą ir atlik mokėjimą.

Per 1 d.d. nurodytu el. paštu gausi instrukciją, kokios nuotraukos bus reikalingos analizei atlikti.
Arba pasiruošk jas iš anskto! (1-4 punktai)

Per ≈10 d.d. (po nuotraukų gavimo) atsiųsiu ≈4 A4 formato lapų veido analizę PDF formatu.

Po gautos analizės Tau patogioje platformoje galėsime aptarti kilusius klausimus.

 

Leisk man per veidoskaitą atskleisti Tavo vaiką. Jo stiprybes bei talentus. Jo silpnybes, o kartu su tuo – duoti įrankius, kaip užmegzti kuo geresnius santykius.

Analizes atlieku be jokių šabloninių frazių, rašau viską nuo nulio, įsijautusi į kiekvieno žmogaus nuotraukas ir dėliodama jo bruožus bei tarytum kurdama atskirą istoriją apie matomą asmenybę.

 

Klientų atsiliepimai

Tavo veidas
5.0
powered by Facebook
Vilė Šabunkaite
Vilė Šabunkaite
2023-07-23T01:24:25+0000
Veido analizę gavau dovanų ir likau labai patenkinta. Kadangi jau esu vyresnio amžiaus ir save gana gerai pažįstu... tiesiog apstulbau, kad tiek daug dalykų gali pasakyti mano veidas. Indrė puiki savo srities specialistė. Labai rekomenduoju ir linkiu didžiausios sekmės gyvenime ir darbinėje veikloje.☺️☺️☺️read more
Patricija Ja
Patricija Ja
2023-07-23T01:15:44+0000
Iš indrės gavome 4 skirtingas analizes. Neitikėtina, kiek daug gali apie mus paskyti veidas. Indrė yra begalo stipri... savo srityje. Labai rekomenduoju visiems, Indrės pateikta veido analizė tarsi konspektas iš tave labai gerai pažįstančio psichologo/gydytojo, kuris papasakoja apie tave, įvardina pliusus ir šiek tiek silpnybių bei pateikia sprendimo būdus! Esu labai dėkinga Indrei už jos darbą. Taip pat norėčiau paminėti, kad analizes gavau greičiau nei tikėjausi ir į visus kilusius klausimus Indrė atsakydavo labai greit. Ačiū ir Sekmės!read more
Gabrielė Žukaitė
Gabrielė Žukaitė
2023-02-14T09:49:54+0000
Labai tiksliai atitiko aprašymas, buvo įdomu pasitikrinti žinias apie save ir atrasti naujų įžvalgų 😊 Rekomenduoju... pasibandyti!read more
Deividas Bagdonas
Deividas Bagdonas
2022-11-25T07:36:05+0000
100% rekomenduoju Indrės veidoskaitos paslaugas, kurios padeda geriau pažinti tikrąjį save! 🙂
Vida Petu
Vida Petu
2022-10-31T14:41:36+0000
ačiū uz trumpą, bet labai aiškia analizę, skaičiau ir šypsojausi, kiek daug gali pasakyti veidai is tokiu atrodo... nereiksmingu bruožų, ačiū!!!labai rekomenduoju norint susipažinti su savimi ❤️read more
Agne Stropute
Agne Stropute
2022-10-26T07:36:51+0000
Labai patiko ir rekomenduoju!
Deimantė Čekavičiūtė
Deimantė Čekavičiūtė
2022-10-24T15:44:37+0000
Rekomenduoju Indrės veidoskaitos paslaugas, tikrai (pa)tiks kiekvienam (-ai) 😉