Vaiko veidoskaitos analizė

79,00 

Išsami ir profesionali vaiko veido analizė raštu iš veido bruožų
Galimybė klausti visų dominančių klausimų apie savo vaiką
Nuoširdus ir atviras bendravimas

Dovana: vaiko talentai [remiantis Sielos Likimo Matrica]
Norintiems: virtualus susitikimas (ZOOM, Google Meets ar Messenger platformose) aptarti iškilusius klausimus.

Galbūt domina įsigyti kartu?
vaiko veido analize
Jūs žiūrite:Vaiko veidoskaitos analizė
79,00 
Total: 79,00 
Aprašymas

Veidoskaita:
Leidžia geriau pažinti save, o tėvams savo vaiką. Tėvai dažnai susikuria iliuzijų apie savo vaiką ir nemato jo tikro potencialo. Dominuojantys veido bruožai  atskleidžia jo savastį ir leidžia pamatyti savo atžalos unikalumą ir tikrumą.
Padeda išrinkti tinkamiausias užklasines veiklas. Kaip ir suaugusiems yra sunku atrasti save, taip ir vaikams gali būti sunku suprasti, “ko gi aš noriu”. Veido bruožai lengvai parodo talentus ar kryptį, kuria vaikas gali save geriausiai realizuoti.
Padeda susikalbėti vieniems su kitais. Galbūt jūsų vaikui reikia dažnai pabūti vienam? O gal reikia pastovaus judėjimo ir žinių? O gal jame yra įgimtas karys? Kai pažinsite savo vaiką per veidoskaitą, suprasite, kaip su juo kalbėti ir susikalbėti. Tai sumažins įtampas ir pagerins santykius visapusiškai.

• Amžiaus cenzas •

Vaiko veido analizė atliekama vaikams nuo 6 iki 15 metų.

Jaunesniems vaikams analizė nėra atliekama, o vyresniems rekomenduoju asmeninę veidoskaitos analizę.

Ką rasite asmeninėje vaiko veidoskaitos analizėje?

Jeigu veidas yra pakankamai susiformavęs (vyresni ar greičiau subrendę vaikai), laikausi labai panašios struktūros kaip ir asmeninėje veidoskaitos analizėje.

Jeigu veidas yra jaunesnis:

✔ Dominuojantys bruožai tavo veide ir jų charakteristika.
Tai ryškiausi veido bruožai bei jų reikšmė.

✔ Papildomos žymės.
Jeigu pavyksta įžvelgti, pateikiu kitų žymių reikšmes veide.

✔ Papildomi klausimai.
Iš anksto uždavus klausimus, jų atsakymus rasi analizėje. O jeigu klausimų kils po analizės – mielai juos atsakysiu tau patogiu būdu.

Dovana: vaiko talentai [remiantis Sielos Likimo Matrica]

Norintiems: virtualus susitikimas (ZOOM, Google Meets ar Messenger platformose) aptarti iškilusius klausimus.

• Kaip vyksta analizė? •

Įsidėk į krepšelį šią paslaugą ir atlik mokėjimą.

Per 1 d.d. nurodytu el. paštu gausi instrukciją, kokios nuotraukos bus reikalingos analizei atlikti.
Arba pasiruošk jas iš anskto! (1-4 punktai) + papildomi klausimai apačioje

Per ≈10 d.d. (po nuotraukų gavimo) atsiųsiu ≈2-4 A4 formato lapų veido analizę PDF formatu.

Po gautos analizės Jums patogioje platformoje galėsime aptarti kilusius klausimus ar susitikti virtualiai (o gal net gyvai!)

 

Leisk man per veidoskaitą atskleisti Tavo vaiką. Jo stiprybes bei talentus. Jo silpnybes, o kartu su tuo – duoti įrankius, kaip užmegzti kuo geresnius santykius.

Analizes atlieku be jokių šabloninių frazių, rašau viską nuo nulio, įsijautusi į kiekvieno žmogaus nuotraukas ir dėliodama jo bruožus bei tarytum kurdama atskirą istoriją apie matomą asmenybę.

 

Klientų atsiliepimai

Ilona Gataveckienė
Ilona Gataveckienė
2024-04-09
Gavau išsamų atsakymą į man rūpimą klausimą. Kartais to užtenka, kad nepabijoti kąžką keisti savo gyvenime.
Erika Simutienė
Erika Simutienė
2024-04-07
Šiltas bendravimas, nuostabios analizės. Rekomenduoju!
Deividas
Deividas
2024-04-01
Vakar gavau Indrės (iš tveidas.lt) parengtą numerologijos analizę pagal mano gimimo datą. Neturėjau jokių lūkesčių, bet buvo įdomu, kokią informaciją galiu gauti apie save. Iš tiesų, net netikėjau, kad vien tik pagal mano gimimo datą galima pasakyti tiek daug dalykų apie mane. Informacija apie mane buvo įvairi: apie vidinius išgyvenimus, "demonus", pamokas iš tėvų, santykių sritį, tinkamiausią karjeros kelią ir veiksnius, kurie teigiamai ir neigiamai lemia mano finansus bei kt. Pati analizė buvo labai išsami (11 lapų), patiko iliustracijos ir jų reikšmės perteikimas konkrečiu tekstu. Nebuvo "pilstymo iš tuščio į kiaurą", buvo pažymėta tik pati esmė ir tai kas svarbu. Didžioji dalis informacijos, kurią radau analizėje, buvo labai tiksli ir tai tikrai buvo būtent apie mane. Natūralu, kad analizėje radau ir sau nemalonios informacijos ir savo "neigiamų" savybių, su kuriomis dar reikia padirbėti, norint jas pakeisti į "teigiamas". Ar ši analizė reikalinga kiekvienam žmogui? Nemanau, nes pirmiausiai žmogus pats turi norėti geriau pažinti save ir savo gyvenimą. Kokiam žmogui rekomenduočiau šią analizę? Tam, kuris nori susidėlioti savo gyvenimo "dėlionę", išsigryninti savo gyvenimo sritis, atrasti atsakymus į klausimus apie įvairias dominančias sritis. Pvz.: atrasti savo tikrąjį pašaukimą, suprasti, kodėl nesiseka santykiuose, finansuose ar nuolat nutinka pasikartojančios nemalonios situacijos. Manau, kad ši analizė, tai tiesiog mažytė investicija, siekiant geriau pažinti save, atrasti ilgai ieškomus atsakymus, įminti savo gyvenimo mįslę ir pamatyti platesnį vaizdą savo viduje. Jeigu kyla abejonė, ar ši analizė reikalinga būtent jums, siūlyčiau surizikuoti ir išdrįsti pažinti save giliau. Juk niekada nežinai, kokius pokyčius ši mažytis žingsnelis atneš į jūsų gyvenimą ir kokį naują gyvenimo etapą jis gali inicijuoti. Ačiū Indrei už veidoskaitos analizę (ją užsisakiau maždaug prieš vienerius metus), o dabar - ir numerologijos analizę. Indrės pateikta informacija man padėjo dar geriau susipažinti su savimi pačiu, taipogi, sulaukus 32-jų metų amžiaus, pradėti didelius pokyčius karjeros ir asmeninio gyvenimo srityse 🙂
Ugnė Čiuteikytė
Ugnė Čiuteikytė
2024-03-14
Labai aiškiai ir tiksliai pateikta informacija, kuri 99% atitinka. Rekomenduoju išbandyti 🙌
Judita Haleem
Judita Haleem
2024-03-12
Aciu jums uz labai idomius mokymus,labai patiko,daug suzinota apie save ir artimuosius.Taip pat padeda darbe pazinti pacientus ir studijuoti ju veidus.Labai noreciau sudalyvauti gyvai susitikimuose.
Raganaa Ragana
Raganaa Ragana
2024-03-12
Rekomenduoju!