Charakteris pagal kūną

charakteris pagal kūną

Fizinis kūnas yra tai, kas suteikia itin daug esminės informacijos apie žmogų. Kodėl? Mintys ir jausmai kinta kasdien po šimtus kartų, o štai fizinis kūnas yra grubus ir pastovus, jis yra įpročių ir genetikos išdava. Kadangi įpročius keisti sunku, kūnas lėtai pasiduoda pokyčiams.

Tad atlikdama veido analizes ir stebėdama jūsų nuotraukas, kuriose akcentuojamas veidas, negaliu neatkreipti dėmesio ir į kūną bei į laikyseną. 

Šiame straipsnyje esminiai dalykai apie kūno sudėjimą, laikyseną ir proporcijas, kurie padės jums išanalizuoti savo charakterį ir suprasti save.

Kūno analizavimas glaudžiai siejasi su čakrų sistema ir dar kartą patvirtina, kaip viskas žmoguje tarpusavyje susiję. 

TURINYS

✔ Kojos

Kojos reprezentuoja stovėjimą ant žemės, šaknis (t.y. kiek stipriai žmogus tvirtas arba kiek stipriai vėjo blaškomas), žemiškas vertybes, gebėjimą kaupti žemiškus dalykus.

Kojų stiprumas, jų proporcingumas viso kūno atžvilgiu bei bendrai kūno svoris išduoda minėtus dalykus.

» Stiprios kojos, kresnas kūno sudėjimas – žmogus stipriai veikiamas įsižeminimo, gyvena žemiškuose dalykuose, jam svarbi materija.

Stambiems žmonėms apskritai maistas, sąlytis su žeme, žemiški dalykai duoda daug energijos.

» Liesos kojos, labai liesas viso kūno sudėjimas – žmogui trūksta žemiškų įgūdžių, įsižeminimo, nesvarbi materija arba sunku su ja (t.y. sunku uždirbti pinigus), skraido padebesiais.

Kodėl optimalus įsižeminimas svarbus? Kuo labiau norint stiebtis į dangų, tuo stipriau reikia įsikasti į žemę, kad būtų tam jėgos. O per daug įsiskverbus į žemę – įkaliname save ir ties tuo gali baigtis gyvenimas.

Juk ir dvasingumu, asmeniniu savęs tobulėjimu galime užsiimti tik tada, kai esame materialiai apsirūpinę, turime kur gyventi, už ką pavalgyti. Reikia įvairiapusiškai išjausti gyvenimą ir apimti įvairius gyvenimo sluoksnius.

balansas (1)

Problemos su kojomis ar kūno svoriu, kaulais išduoda įsižeminimo sunkumus ar 1 čakros disbalansą. Kaip jį ištaisyti rasite čakrų PDF‘e.

✔ Dubuo ir pilvo apačia

Tai reprezentuoja poreikį patirti malonumas, išreikšti jausmus, patirti komfortą.

» Labai išreikšti klubai, ypač kai čia daug riebalų ar apskritai visas kūnas turi daug riebalų yra glebus – žmogus stipriai orientuotas į malonumus, gali vystytis priklausomybė maistui, seksui, nesugeba jausti saiko.

Kai ant pilvo yra daug riebalų, tai išduoda netvarką su gyvenimo malonumais ir minčių chaosą.

» Labai siauri klubai, sukaustytas dubuo, lankstumo trūkumas, perdėtas liesumas – žmogus nemėgsta mėgautis malonumais, jų vengia ar jaučiasi jų nevertas, neišreiškia seksualinės energijos.

Kodėl optimalus mėgavimasis malonumais yra svarbus? Tai tarytum gebėjimas atsinaujint, plėsti save per potyrius, bet ne per daug, nes panirimas į malonumų pasaulį gali baigtis negradacija.

Problemos su reprodukciniais organais išduoda malonumų potyrio ar 2 čakros disbalansą.

Pilvo viršus

Tai reprezentuoja, valią, identitetą ir ego, norą būti kažkuo, įrodyti, valdyti, turėti poziciją ir stotą. Tai rodo ir savigarbą bei kovingumą.

» Labai išraiškingas pilvas, tvirtas stotas (didelis raumenynas), stovėsena atsilošusi – žmogus gali būti egocentriškas ir godus.

» Glebus raumenynas, sulinkimas per saulės rezginį – žmogui gali trūkti savigarbos, neturi stipraus identiteto, nesugeba eiti prieš srovę.

Nuo laikysenos priklauso, kiek yra valios ir ledlaužiškumo.

laikysena ir charakteris

» Kuo tvirtesnis korpusas ir tiesesnė laikysena, tuo daugiau tikimybės, kad žmogus nuveiks kažką gyvenimą būtent nuo savęs.

» Kupra indikuoja, kad žmogus turi mažą savigarbą, turi daug vidinių dilemų, plaukia su srove ir daro tai, ką pasako kiti.

Kodėl optimalus savo EGO pajautimas yra svarbus? Tai leidžia įprasminti save daug individualiau ir reikšmingesniu būdu; leidžia išreikšti savo galią ir įtaką, pakilti tik iš žemiškumo ir malonumų pasaulio.

Problemos su virškinimo sistema išduoda valios, EGO ar 3 čakros disbalansą. 

✔ Krūtinė ir rankos

Tai reprezentuoja savęs ir aplinkos priėmimą, darnumą ir meilę.

» Labai stambios rankos – žmogus gali būti linkęs per daug dalinti savęs kitiems.

» Pečiai pavažiavę į priekį tarytum užspausdami, apsaugodami krūtinę (taip įdubusi krūtinė, silpnos rankos) – žmogus nesijaučia darniai su aplinka, bijo rodyti jausmus, trūksta atvirumo, gali būti sunku apsikabinti su kitais, taip pat bijo kritikos. Dažnai tai nutinka tada, kai žmogus nusprendžia „uždaryti krūtinę“, nes kažkada susilaukė daug skausmo būdamas atviras ir dabar saugosi.

Kodėl darnumas su aplinka yra svarbus? Reikia suvokti savo ir aplinkos poreikius, duoti savo energiją ir pasiimti jos iš kitų tam, kad jaustumėmės bendruomenės nariai, vertinami, mylimi reikšmingi.

Problemos su kvėpavimu, rankomis, kraujotaka, širdimi išduoda minėtųjų dalykų ar 4 čakros disbalansą.

✔ Kaklas ir pečiai

Pečiai reprezentuoja, kiek žmogus gali panešti ant savo pečių atsakomybės. O kaklas – žymi saviraišką.

» Silpni pečiai, nunarinti, įtempti, sugūžti – žmogui sunku nešti psichologinę naštą.

» Stiprūs ir platūs pečiai – psichologiškai gali panešti labai daug (ir fiziškai taip pat).

» Nunarintas kaklas (+plonas kaklas) – žmogus nepasitikintis ir ganėtinai bailus. Tikriausiai gyvena mele, susikaustyme, bailume, neturi savo tiesos arba nedrįsta jos pasakyti. 

Papildomi veido bruožai veide, kurie išduoda apribojimus saviraiškai.

plonas kaklas

Problemos su gerkle, pečiais, skydliauke išduoda minėtųjų dalykų ar 5 čakros disbalansą.

✔ Galva

Pakilome aukštyn ir toliau prasideda kiek subtilesni dalykai. Perėjome įsižeminimą, malonumus, valią, meilę bei saviraišką.

Dabar labai svarbu pažvelgti į žmogaus akis bei dar aukščiau, kur galime daryti išvadas apie įsitikinimus ir intuiciją (atitinka 6 ir 7 čakras).

» Akys turėtų būti gyvos, blizgančios, o tarpuantakyje nebūti raukšlių – jeigu taip yra – žmogus turi įsitikinimus, bet kartu su galimybe, jeigu tik to reikia, juos pakeisti.

» Skvarbios ir ramios akys bei natūralus ramumas elgesyje išduoda intuityvų žmogų, pasikliaunantį aukštesnėmis jėgomis.

Pabaigai

Kaip ir visur gyvenime taip ir čia – reikalingas balansas. Disbalansas reiškia spragą, o ji – pažeidžiamumą, kuri yra apie tvirtumo trūkumą. Viena stipri spraga gali pakirsti visą žmogų. Jeigu kažkur atpažinote labai daug savęs, džiaukitės, juk ką suvoki, tą gali ir suvaldyti. Norint pakeisti kažką, pradėkite nuo dienotvarkės, nuo mažiausių smulkmenų, kurios veda į disbalansą.

Jeigu susidomėjote čakrų sistema, ji pateikia netgi muzikinius takelius, maistą ar fizinius pratimus, kaip sušvelninti savo disbalansus.